Co to jest CLEAN-EXPRESS PC®?

To narzędzie XXI wieku. dla wszystkich, którzy zajmują się usługowym sprzątaniem obiektów i terenów:

usługowych firm sprzątających, office i property managerów oraz administratorów

Wprowadzenie - CLEAN-EXPRESS® PC


  • Jeżeli jako właściciel firmy utrzymania czystości jesteś tak zajęty, że nie masz zbyt wiele czasu dla swoich klientów, znam to – masz rację.

  • Czy jako właściciel, menedżer lub sprzedawca w firmie utrzymania czystości poszukujesz lepszych rozwiązań, by sukces osiągnąć?

  • Jeżeli intuicja podpowiada Ci, że to, co robisz pozyskując nowy kontrakt zrobić możesz szybciej, lepiej i z większym zyskiem – też masz rację.

Ci, którzy przeczytali SPIS TREŚCI programu CLEAN-EXPRESS PC®, nabyli program i zastosowali się do sugestii, porad, a także wykorzystali biznesowe narzędzia w nim zawarte - jednogłośnie przyznali, że warto było!

Dzisiaj droga do sukcesu w biznesie utrzymania czystości, do wspaniałych osiągnięć, sukcesów i zysków jest możliwa bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy komputer oraz program CLEAN-EXPRESS PC®. Program IT zrobi za Ciebie 95% pracy operacyjnej, sprzedażowej i organizacyjnej. To nie teoria to fakty potwierdzone bogatą listą referencyjną!


Program CLEAN-EXPRESS PC® to stosunkowo nowe, aktywne narzędzia do skutecznej pracy, i biznesowej przewagi konkurencyjnej. To błyskotliwe narzędzia XXI wieku, które w dobie komputerów powinien posiadać: szef firmy usługowego utrzymania czystości, menedżer, kierownik operacyjny, sprzedawcy usługi, a nawet zamawiający usługę profesjonalnego sprzątania.

Program CLEAN-EXPRESS PC® doskonale wie, co pracując w tym zawodzie musisz wiedzieć i potrafić zrobić, jakie posiadać umiejętności - by znaleźć nabywców usługi sprzątania i osiągać sukcesy. Inaczej tracisz okazje i czas.

„Jeżeli oczekujesz, że sukces przytrafi się bez nowoczesnych rozwiązań i bez działania, jesteś w błędzie” – Robin SIEGER

Przekonaj się sam!

Wymagania

Microsoft Excel

(2007/2010/2013)

Microsoft Windows

(XP, Vista, Win 7, Win 8)

Zeskanuj kod swoim Smartphonem aby pobrać wizytówkę!

Kontakt

CLEAN-EXPRESS

Leszek Gabalewicz

ul. Opaczewska 33

02-372 Warszawa

NIP: 526-158-40-72

kom. +48 501 444 844

tel./fax.: 22 823 69 11

e-mail: biuro@clean-expresspc.pl

symulacja kosztów usługowego sprzątania

kosztorys usługi

oferta cenowa

mailing

kompleksowe sprzątanie

wizja lokalna

plan pracy

plan zatrudnienia

przetargi

harmonogram prac

CLEAN EXPRESS PC

program

technologia wykonania

kontrola jakości i kosztów

zarządzanie firmą

skuteczność

profesjonalizm