Co to jest CLEAN-EXPRESS PC®?

To narzędzie XXI wieku. dla wszystkich, którzy zajmują się usługowym sprzątaniem obiektów i terenów:

usługowych firm sprzątających, office i property managerów oraz administratorów

Dlaczego warto?


Szanowna Pani, Szanowny Panie!

Dzisiaj mamy świat pośpiechu, wydajności, potrzeby sukcesu i zysków. Nie zapominajmy, że dzisiaj też mamy świat nowych technologii, a dzięki nim IT narzędzia sukcesu. Bez sukcesów nie ma zysków, a bez zysków nie ma firmy, nie ma płacy, pracy, nie ma rozwoju… nie ma niczego. Informatyczne biznesowe narzędzia (BINP) przeznaczone są do ułatwienia codziennej pracy operacyjnej, sprzedażowej i do „produkcji” zysków.

Dzięki nowym technologiom zbudowano m.in. łaziki, które i z sukcesem umieszczono na komecie. A wszystko to łatwo osiągnięto dzięki informatycznym narzędziom (IT). Bo dzięki nim pracuje się lżej, wydajniej i łatwiej osiąga zamierzone cele.

Wszyscy jesteśmy oceniani przez pryzmat sukcesu i generowanych zysków. Zdecydowana większość firm czuje, że mimo ciężkiej pracy osiąga mniej niż na to zasługują. Bywa też, że dalsza poprawa wydajności pracy nie jest możliwa. W tej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie. Musimy zmienić metodę pracy, by wyniki sprzedaży poprawić.

Mam dobrą wiadomość zarówno dla pracodawców, jak i pracowników usługowych firm sprzątających. Istnieje doskonałe, efektywne, skuteczne i sprawdzone rozwiązanie CLEAN-EXPRESS PC® - informatyczne biznesowe narzędzie pracy. Przez użytkowników nazwane „bezpłatnym pracownikiem o najwyższych umiejętnościach zawodowych”.

Wszyscy posiadamy komputery, ale najczęściej wykorzystujemy ułamek ich możliwości. W konsekwencji tracimy rozwój, sukces i zyski.A komputery „chcą” i mogą dla nas i za nas pracować, pracować szybciej, taniej a nawet lepiej.

Biznesowe narzędzia pracy (BINP) potrafią wykonać kosztorysy, złożone obliczenia, wykonać optymalizację prac i kosztów usługi, napisać oferty cenowe, uzasadnienie ceny, przygotowywać obliczenia do SIWZ i in. Są naprawdę wyjątkowe i „pracowite”.

CLEAN-EXPRESS PC® „wie” co należy zrobić, aby pozyskać klienta,„wie” co należy zrobić, aby pozyskać klienta, „wie” też, czego oczekuje od pracownika jego szef – właściciel firmy sprzątającej, a także, czego oczekuje klient - Zamawiający usługę sprzątania. CLEAN-EXPRESS PC® zrobi to szybko, profesjonalnie i bez błędu. CLEAN-EXPRESS PC® da użytkownikowi przewagę konkurencyjną, a właścicielowi firmy kontrolę nad pracą całej organizacji.

Narzędzie o nazwie CLEAN-EXPRESS PC® było tworzone przez ponad 15 lat. Jest wynikiem doświadczeń i analiz tysięcy przypadków, z którymi spotkałem się ja, moi współpracownicy oraz ich klienci. Byłem dyrektorem handlowym i dyrektorem ds. operacyjnych. Najważniejsze jednak jest to, że zawsze i wszędzie prawdziwe sukcesy osiągałem dzięki korzystaniu z programu Brałem udział w przygotowaniu ponad 500 przetargów i odpowiadałem na setki zapytań ofertowych. Największy pozyskany kontrakt na sprzątanie zamykał się kwotą 26 mln zł. CLEAN-EXPRESS PC® potrafi wykonać aż 95% pracy biznesowej, a skupia się na tym, co najważniejsze.

Teraz również Państwo możecie korzystać z CLEAN-EXPRESS PC® i nareszcie zacząć czerpać garściami możliwe do zdobycia zyski. To Państwo decydujecie, kiedy to nastąpi! Bo łatwiej już nie będzie!

Przekonaj się sam!

Wymagania

Microsoft Excel

(2007/2010/2013)

Microsoft Windows

(XP, Vista, Win 7, Win 8)

Zeskanuj kod swoim Smartphonem aby pobrać wizytówkę!

Kontakt

CLEAN-EXPRESS

Leszek Gabalewicz

ul. Opaczewska 33

02-372 Warszawa

NIP: 526-158-40-72

kom. +48 501 444 844

tel./fax.: 22 823 69 11

e-mail: biuro@clean-expresspc.pl

symulacja kosztów usługowego sprzątania

kosztorys usługi

oferta cenowa

mailing

kompleksowe sprzątanie

wizja lokalna

plan pracy

plan zatrudnienia

przetargi

harmonogram prac

CLEAN EXPRESS PC

program

technologia wykonania

kontrola jakości i kosztów

zarządzanie firmą

skuteczność

profesjonalizm