Co to jest CLEAN-EXPRESS PC®?

To narzędzie XXI wieku. dla wszystkich, którzy zajmują się usługowym sprzątaniem obiektów i terenów:

usługowych firm sprzątających, office i property managerów oraz administratorów

100 powodów, dla których warto nabyć program CLEAN-EXPRESS PC®


Wykona samodzielnie:

KOSZTORYS USŁUGI Profesjonalnego Sprzątania

OFERTA CENOWA

Analityczne UZASADNIENIE CENY OFERTY

TECZKA KONTRAKTU

Zawiera:

WSZYSTKO O SPRZĄTANIU. Materiał do nauki

WIEDZA MENEDŹERA, TAJEMNICE SUKCESU

AUDYT KOSZTÓW I JAKOŚCI USŁUGI

TEST WIEDZY O BRANŻY złote klucze do sprzedaży usługi


Nie ma za grosz przesady, że jest ponad 100 mocnych powodów do posiadania i korzystania w codziennej pracy zawodowej z branżowego aktywnego narzędzia CLEAN-EXPRESS PC®. Narzędzia biznesowe IT (BINP) w XXI wieku są standardem pracy już wielu firm!

Firmy krajowe Profesjonalnego Sprzątania wystawiają każdego miesiąca faktury za usługi na kwotę ponad 700 mln zł. A jaka część tego "tortu" przypada Twojej firmie?

Czy Ty, jako właściciel firmy lub menadżer cokolwiek zrobiłeś, by ułatwić pracę sobie i podwładnym, czy tylko wymagasz? Może jednak warto w krótkim czasie przy mniejszm wysiłku osiągnąć większy ZYSK i lepsze rezultaty.

Mnie, autora programu CLEAN-EXPRESS PC® wieloletnie doświadczenie potwierdza tezę, że dopiero aktywne Biznesowe Informatyczne Narzędzia Pracy (BINP) umożliwiają jednoczesne korzystanie z wielu metod i sposobów osiągania SUKCESU. Ten sposób pracy był myślą przewodnią opracowania, wykonania i wdrożenia programu CLEAN-EXPRESS PC®. Przekonaj się, że to mi się świetnie udało! Teraz i Ty łatwo odniesiesz KORZYŚCI i SUKCES. Bo jaką masz alternatywę? Alternatywą jest wieloletnie, mozolne wspinanie się po drabinie doświadczeń, by po latach osiągnąć to, co już zawiera program CLEAN-EXPRESS PC®. W tym jednak czasie korzyści i zyski przejdą obok Ciebie!


Jeżeli chcesz: łatwiej pokonać konkurencję, pracować skutecznie, zaoszczędzić sporo czasu, szybciej rozwijać biznes w oparciu o sprawdzone i nowoczesne rozwiązania oraz odpowiesz "TAK" na jedno z poniższych pytań, to program CLEAN-EXPRESS PC® jest dla Ciebie:


1.Czy Ty, jako szef lub menedżer firmy utrzymania czystości poszukujesz aktywnego IT (InformaTycznego) programu do prowadzenia firmy sprzątającej, bo chcesz zwielokrotnić dochody firmy?
2.Czy chcesz jako szef firmy, handlowiec, sprzedawca usługi sprzątania lub kierownik prac w obiektach szybko i niemal natychmiast zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?
3.Czy chcesz mieć wykonaną w 95% pracę operacyjną, sprzedażową i szkoleniową?
4.Czy chcesz jako szef firmy, handlowiec, sprzedawca usługi sprzątania lub kierownik prac w obiektach szybko i niemal natychmiast zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?
5.Czy chcesz wiedzieć, jak sporządzić kalkulację opłacalności kontraktu na sprzątanie, zyskując konieczną podstawę do dobrych decyzji zarządczych
6.Czy chcesz pracować bezpiecznie i bez błędów i "wpadek" analitycznych, merytorycznych, budżetowych lub operacyjnych?
7.Czy chcesz szybko, tanio i skutecznie wdrożyć do pracy nowego pracownika, a może nawet przerzucić na niego dużą część odpowiedzialnej pracy?
8. Czy "siada" Ci sprzedaż, i jako szef lub menedżer chcesz pomóc handlowcom w sprzedaży usług sprzątania?
9.Czy sprzedajesz maszyny, sprzęt, środki czystości i słusznie pragniesz pomóc swoim klientom - firmom sprzątającym rozwinąć ich biznes profesjonalnego sprzątania?
10.Gdybyś miał wybrać tylko jedną z 5 kluczowych korzyści, jakie daje program, to najbardziej zależy Ci na: (podkreśl) zwiększeniu sprzedaży usług sprzątania, ułatwieniu w zarządzaniu firmą, poszerzeniu umiejętności zawodowych pracownika(ów), bezpieczeństwie finansowym podpisanych umów na sprzątanie, przeszkoleniu kluczowego pracownika firmy?
11.A może jesteś dociekliwym Zamawiającym i chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Twoje rzetelnie skalkulowane zamówienie?
12.Czy jesteś ambitnym zarządcą lub administratorem obiektu i chcesz poznać tajemnice firm sprzątających, chcesz tanio zdobyć wiedzę o udanej współpracy z nimi lub w krótkim czasie zdobyć kluczowe umiejętności?

Zapamiętaj. Wspominałem o tym: Wybierając codzienną pracę z programem CLEAN-EXPRESS PC® przyczynisz się do tego, że będziesz bardziej zorganizowany, będziesz miał więcej czasu dla swoich klientów, dla siebie, rodziny i przyjaciół. Bo autor programu sprawdził to na sobie.

Jedną z dwóch rzeczy, której musi obawiać się właściciel firmy utrzymania czystości, to utrata pozyskanych kontraktów. Druga, to błędne upatrywanie dalszego rozwoju biznesu w tradycyjnym sposobie pracy! Przy zmieniającym się dynamicznie rynku utrzymania czystości, wszechobecnej konkurencji i najnowszych rozwiązaniach biznesowych nie da się osiągnąć lepszych wyników posługując się starymi metodami pracy. Masz właśnie przed sobą rozwiązanie biznesowe CLEAN-EXPRESS, które zaoszczędzi Twój czas, błyskawicznie zwiększy Twoje umiejętności, zdecydowanie obniży koszt pozyskania nowego klienta, a także zagwarantuje bezpieczne i opłacalne wykonanie pozyskanego kontraktu.


100 powodów:

Opisując zasady sukcesu w biznesie utrzymania czystości poszerzyłem je o unikalne, kluczowe aktywne narzędzia pracy właściciela firmy, menedżera i sprzedawcy usługi. Uzupełniłem też o skrywane, dotąd nigdzie nie publikowane tajemnice zawodu. Czy chcesz czytać dalej?

1.Celem programu CLEAN-EXPRESS PC jest ułatwienie Tobie (lub Twoim pracownikom) wykonania wszystkich prac związanych z pozyskaniem kontraktu na sprzątanie obiektów, a następnie ułatwienie pełnej, sprawnej i finansowo bezpiecznej realizacji kontraktu lub zamówienia. Intuicja jest zawodna, a optymalny, bezbłędny i dobrze opracowany kosztorys usługi oraz precyzyjne wytyczne skutecznej realizacji usługi - to podstawa działalności każdej firmy. Zapamiętaj: W biznesie, tam gdzie chodzi o pieniądze - nie ma miejsca na intuicję!
2.Autor programu CLEAN-EXPRESS PC podaje Tobie bardzo nowatorski "klucz", rozwiązanie, które jest z powodzeniem stosowane w praktyce. Ten klucz nazywa się Biznesowe Informatyczne Narzędzie Pracy (BINP). BINP to spełnienie marzeń każdego pracownika i każdego pracodawcy. Biznesowe Informatyczne Narzędzie „wie” co potrzebuje Twój potencjalny klient, „wie też” co potrzebujesz Ty, by potencjalny klient został szybko Twoim klientem - zamawiającym usługę.
3.Z programem CLEAN - EXPRESS PC dowiesz się, jak wpływać na decyzje zamawiającego i zmieniać jego "NIE" na "TAK".
4.Bez programu CLEAN - EXPRESS PC stracisz wiele okazji do pozyskania naprawdę wartościowych kontraktów.
5.Bez programu CLEAN - EXPRESS PC stracisz wiele czasu i pieniędzy na przyuczenie pracowników do zawodu.
6.Bez programu utracisz elementy przewagi konkurencyjnej oraz dystans do tych, którzy zdobywają kontrakty i zarabiają więcej.
7.Bez programu CLEAN - EXPRESS PC nie uzasadnisz analitycznie ceny za oferowaną usługę sprzątania.
8.Bez programu branżowego, który gwarantuje Ci obiektywność i 95% wykonanej pracy, firmy nie rozwiniesz, a nawet zaczniesz się cofać w rozwoju zawodowym i tracić pozyskane kontrakty. Takie są fakty.
9.„PROGRAMY BRANŻOWE. Informatyczne BIZNESOWE Programy Branżowe (IBPB) dostarczają użytkownikom tak wartościowej wiedzy, i uczą ekspresowo tak strategicznych umiejętności, że każdemu nabywcy ich zakup zwraca się szybko i przeważnie wielokrotnie. One są wręcz zaprojektowane na szybki zwrot z inwestycji. Zaliczane są dzisiaj do kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej. Tą drogą idzie świat ROZWOJU i świat BIZNESU” cyt. z Pulsu Biznesu // sam jako autor - Gawalewicz, lepiej bym nie opisał wartości i znaczenia programu branżowego. Ale próbuję. Patrz poniżej/:
10.Bogata lista Spisu Treści (88 poz.) powoduje, że Nabywca ma przed sobą gotowe rozwiązania niemal wszystkich problemów zawodowych związanych z zajmowanym stanowiskiem.
11.Brak sukcesu lub spodziewanych zysków w biznesie utrzymania czystości zwykle wynika z braku monitorowania aktywności sprzedażowej, złej organizacji pracy, nieumiejętności kosztorysowania usługi, złej argumentacji lub niechlujnego oferowania.
12.Bo to właśnie brak wiedzy, doświadczenia i umiejętności zatruwa życie zawodowe, ogranicza aktywność sprzedażową oraz ZYSKI firmy.
13.Budowanie własnej zamożności należy opierać na sprawdzonych zasadach sukcesu. Łut szczęści może Ci dopomóc, ale wiedza, umiejętności, aktywne działanie, uśmiech i szczerość to sprawdzone metody osiągania sukcesu.
14.CLEAN-EXPRESS PC to zbiór niezawodnych zaleceń, jaką drogę rozwoju wybrać, i jak z zyskiem prowadzić biznes usługowego utrzymania czystości.
15.Czy wiesz dlaczego Twoja konkurencja wygrywa, pozyskuje coraz to nowe kontrakty i mocno się rozwija? Być może posiada biznesowe narzędzie do łatwego, skutecznego i szybkiego pozyskiwania nowych kontraktów!
16.Co to jest program CLEAN-EXPRESS PC? To uporządkowany komplet kluczowej WIEDZY zawodowej, zapis praktycznych DOŚWIADCZEŃ i PORAD, niezwykłe UMIEJĘTNOŚCI, z których korzystasz od zaraz, oraz opis skrywanych nigdzie nie publikowanych TAJEMNIC zawodowych.
17.Dowiesz się z programu, gdzie leży granica opłacalnej ceny wykonania usługi na sprzątanie obiektów i, jak zorganizować prace w sprzątanym obiekcie.
18.Dowiesz się z programu CLEAN-EXPRESS PC gdzie są Twoi potencjalni klienci, i jak łatwo do nich trafić.
19.Dowiesz się np., jak konsekwentny udział w przetargach i konkursach ofert poprawi wyniki finansowe Twojej firmy.
20.Dowiesz się, które składowe kosztu usługi, i jak mocno wpływają one na pokonanie konkurencji.
21.Dzięki programowi CLEAN-EXPRESS PC zamienisz przeciętnego pracownika w mistrza umiejętności i skuteczności w biznesie utrzymania czystości.
22.Dzięki programowi CLEAN - EXPRESS PC poprawisz opłacalność już podpisanych kontraktów / wykonasz audyt kosztów usługi /.
23.Dzięki programowi bezpiecznie wykonasz usługę ze 100% opłacalnością założonego /przewidywanego/ zysku.
24.Dzięki umiejętnościom, które nabędziesz wraz z programem zrobisz najbardziej złożone kosztorysy, oferty cenowe, plany pracy i płacy, optymalną listę sprzętu do wykonania usługi, grafiki i wiele, wiele innych czynności i to 100 x szybciej niż dotychczas.
25.Dzięki programowi zrobisz tak doskonałą Ofertę Cenową, że zamawiający uzna Ciebie za wieloletniego fachowca i geniusza w zawodzie utrzymania czystości.
26.Dzięki umiejętności kosztorysowania usługi łatwo zyskasz miano "prawej ręki" szefa firmy.
27.Dzięki programowi CLEAN-EXPRESS PC będziesz na bieżąco informowany o okresowych / miesięcznych/ kosztach realizacji usługi.
28.Dzięki programowi CLEAN-EXPRESS PC, jako szef masz szansę porzucić kierat codziennych prac, i zdecydowaną większość złożonych prac, decyzji lub nawet obliczeń powierzyć swoim pracownikom. I wykonają to bezbłędnie.
29.Dzięki programowi CLEAN-EXPRESS PC już znacząca liczba pracowników usługowych firm sprzątających w EKSPRESOWYM tempie nauczyła się zawodu, pozbyła obaw, kłopotów, zmartwień - uwierzyła w siebie, i teraz z powodzeniem wykonuje powierzone im obowiązki.
30.Dzisiaj nie trzeba nikogo przekonywać, że istnieje wyraźny związek pomiędzy oferowaną ceną za usługę, a decyzją o podpisaniu kontraktu. Zadaniem programu CLEAN - EXPRESS PC jest m.in. optymalizacja kosztów wykonania usługi.
31.Jeżeli masz dość chaosu i szukania po omacku sposobów na sukces w biznesie utrzymania czystości, to droga rozwoju zawodowego zaproponowana w programie CLEAN - EXPRESS PC jest dla Ciebie.
32.Głównym elementem porażki firmy sprzątającej jest brak obrotów, a brak obrotów jest konsekwencją braku spotkań z potencjalnymi klientami i zachęcanie ich do kupna usługi. Bez spotkań z klientami, bez zachęcania ich do kupna usługi - nic nie sprzedamy. Program CLEAN-EXPRESS PC poprzez ogromną oszczędność Twojego czasu i przez to, że one WIE JAK PRACOWAĆ ZA CIEBIE pozwali Ci na większą liczbę spotkań.
33.Jeżeli chcesz dojść do SUKCESU wybieraj drogę, która została już przetarta. Wszystkie wielkie rzeczy, znaczące rozwiązania cechuje prostota. Biznesmeni wiedzą doskonale, że to, co wydaje się proste w zastosowaniu, było głęboko przemyślane. Ta prawda idealnie odnosi się do programu CLEAN-EXPRESS PC.
34.Jednym z najbardziej frustrujących aspektów pracy szefów firm utrzymania czystości jest niepewność, czy aby składana oferta jest faktycznie szansą dla firmy, czy odpowiedzią na okresowe badanie rynku. Posiadanie programu spowoduje, że poświęcasz na opracowanie bogatej i przekonującej oferty nie więcej niż 5-7 minut swojego czasu.
35.Jednym, bez wątpienia z największych atutów programu CLEAN-EXPRESS PC jest łatwość obsługi oraz to, że każdy, niezależnie od doświadczenia, z dnia na dzień wykona szeroki zakres obowiązków.
36.Jest taki prosty zabieg, aby z dnia na dzień dać sobie szansę na bardziej rozwojowy biznes. Wystarczy zacząć posługiwać się aktywnym biznesowym narzędziem pracy. Wówczas codzienne praca stanie się sukcesem i pasją.
37.Jeśli będziesz uważnym czytelnikiem programu, wiele pomysłów biznesowych i inspiracji przyniesie Ci natychmiastowy zysk.
38.Jeżeli znasz "regułę autorytetu" to zapewnię wiesz, ze większość ludzi w biznesie, w obawie o możliwą porażkę i straty finansowe swoje działania wzoruje na doświadczeniu i wiedzy osób, którzy mieli już do czynienia z Twoim biznesowym przypadkiem. I słusznie! Bo lepiej poszukać innego klienta, niż dokładać do pozyskanego kontaktu.
39.Liczba Nabywców programu CLEAN-EXPRESS PC przekracza 130 firm, w tym kilka firm z poza kraju.
40.Łatwo wykonasz Audyt Jakości Świadczonej Usługi oraz Audyt Opłacalności Kontraktu.
41.Mogę się założyć, że poprzez tradycyjny sposób pracy, powolną reakcję ofertową tracisz pieniądze i mnóstwo klientów, którzy potencjalnie są zainteresowani Twoją ofertą. Mogę Ci wyznać, na podstawie własnych doświadczeń, że nic wielkiego nie wydarzy się w Twoim życiu zawodowym dopóki nie znajdziesz w sobie przekonania i czasu do przestudiowania zasad biznesu zawartych w programie CLEAN-EXPRESS PC.
42.Nabywając program poznasz głęboko skrywane, nigdzie nie publikowane tajemnice branży utrzymania czystości.
43.Nabywając program spowodujesz, że Twoi pracownicy nie będą wykonywać pracy „po swojemu”. Praca "po swojemu" zbyt wiele kosztuje pracodawcę. Program CLEAN-EXPRESS PC pozwoli Ci szybciej i łatwiej dogadywać się z pracownikami Twojej firmy.
44.Nabywając program CLEAN - EXPRESS PC Twoi pracownicy powiedzą Ci, że właśnie tego, tj. przykładów i gotowych rozwiązań im brakowało!
45.Nabywając program i analizując koszty składowe usługi szybciej zauważysz ewentualne przeszkody mogące zakłócić realizację podjętego kontraktu.
46.Nabywając program poznasz wiele praktycznych i użytecznych narzędzi pracy sprzedażowej. To one poprowadzą Ciebie do szczęśliwego finału, przez zawiły proces kosztorysowo-ofertowy.
47.Nabywcami programu CLEAN-EXPRESS PC są usługowe firmy sprzątające duże, małe i średnie, zarządcy nieruchomości, administratorzy obiektów oraz firmy ochroniarskie prowadzące działalność usługową w zakresie sprzątania obiektów i terenów.
48.Nabywając program otrzymasz 36 miesięczną gwarancję, dożywotne użytkowanie, bezpłatne przeszkolenie i 12 miesięczne bezpłatne konsultacje.
49.Nabywając program będziesz wiedzieć niemal wszystko o biznesie utrzymania czystości. Pozwolisz sobie na podjęcie gry pytań i odpowiedzi nawet z doświadczonym zamawiającym usługę, a także z mistrzami w tym biznesie.
50.Nauczymy Ciebie "dopasowywać" parametry programu do możliwości wykonawczych Twojej firmy.
51.Nauczymy Ciebie "dopasować" warunki realizacji kontraktu do posiadanego budżetu zamawiającego usługę.
52.Nauczysz się praktycznej klasyfikacji środków czystości ułatwiającej szybkie i bezpieczne ich zastosowanie w obiekcie.
53.Nauczysz się sztuki optymalnego kosztorysowania usługi, pisania przekonywujących ofert cenowych, pisania planu i grafiku prac w obiektach.
54.Niezwykle cenne i bardzo praktyczne są wiadomości w rozdziale nr 81 programu CLEAN-EXPRESS PC, o treści: " Tylko dla dyrektora sprzedaży, szefa marketingu i właściciela firmy".
55.Nie trać tygodnia, a nawet dnia - nie trać cennego czasu na pozyskanie klienta, tylko dlatego, że innej metody nie znasz. Spróbuj pracy z programem CLEAN-EXPRESS, który wie czego potrzebujesz Ty i czego potrzebuje potencjalny klient, który da Ci nowy kontrakt lub zamówienie. Szanse będziesz miał znacznie większe niż Twoja konkurencja pracująca tradycyjną metodą!
56.Nim zaczniesz wymagać od pracowników skutecznej pracy dostarcz im wiedzy, doświadczenia i kluczowych umiejętności. Zaczną Ciebie, jako szefa szanować, a na pewno odwdzięczą się większą produktywnością. Autor programu przekonał się, że to się 100 krotnie opłaca.
57.O ile w życiu można liczyć na łut szczęścia, to podstawą sięgania po sukces w biznesie utrzymania czystości musi być realny kosztorys usługi, oparty o analizę potrzeb klienta i ponad 20 składowych kosztu wynikowej ceny usługi.
58.Opracujesz w kilka chwil Teczkę Kontraktu, która zawierać będzie wszystko o sposobie optymalnej realizacji pozyskanego kontraktu.
59.Otrzymasz doskonały, kompletny materiał do samokształcenie i rozwoju biznesu utrzymania czystości.
60.Po upływie 18 miesięcy od daty nabycia programu CLEAN-EXPRESS PC przysługuje Ci prawo do bezpłatnej wymiany programu na najnowszą jego wersję. Teraz najnowszą wersja programu jest CLEAN - EXPRESS PC 2015.
61.Poprawisz konkurencyjność Twojej oferty cenowej, łatwo zastosujesz mieszany wariant form zatrudnienia personelu sprzątającego.
62.Poprawisz i uprościsz organizację pracy w pionie operacyjnym i handlowym. Program przeszedł już próbę czasu i każdy, kto tylko chce, może skorzystać z okazji, jaką dają gotowe rozwiązania w programie zawarte.
63.Program CLEAN-EXPRESS PC dostarczy Ci wiedzy, doświadczenia i umiejętności, które wystarczą Tobie i Twoim pracownikom na najbliższe 10 lat.
64.Praca powinna być zabawą. Jeśli się dobrze nie bawisz powinieneś poszukać sobie innego zajęcia. Program tak opracowałem, że jest łatwy do zrozumienia i stosowania. Będziesz pracować bez stresu, bo wszystkie kwestie tego biznesu są omówione, a większość działań biznesowych już rozwiązałem i zaprogramowałem. Przekonasz się, że 95% biznesowej pracy zrobiłem za Ciebie.
65.Program CLEAN-EXPRESS PC posiada wręcz doskonałe referencje od dotychczasowych Nabywców.
66.Program CLEAN-EXPRESS PC powinien być dostępny w firmie usługowej „na wyciągnięcie ręki”, by zwłaszcza ambitnym, rozwojowym i tym mniej doświadczonym pracownikom stworzyć szansę większego udziału w sukcesie firmy.
67.Program CLEAN-EXPRESS PC przeznaczony jest głównie do codziennej pracy w usługowych firmach utrzymania czystości. Z programem CLEAN-EXPRESS PC już wiele firm łatwo spełniło warunki do uzyskania certyfikatu ISO.
68.Program CLEAN-EXPRESS PC to właściwa i prosta droga, a także skuteczny sposób prowadzenia biznesu usługowego, profesjonalnego utrzymania czystości.
69.Program CLEAN-EXPRESS PC zawiera w sobie m.in. Arkusz Wizji Lokalnej, który spowoduje, że "zabłyśniesz" przed zamawiającym wiedzą, inteligencją oraz przenikliwością w zadawania pytań na temat jego potrzeb. Przekonasz się, że przenikliwością, dociekliwością i logiką pytań zadziwisz przyszłego nabywcę Twoich usług.
70.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie Opis Analityczny Obiektu.
71.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie Plan Pracy i Plan Płacy.
72.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie Listę Maszyn i Sprzętu do wykonania usługi.
73.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona i wypełni za Ciebie Formularz Cenowy dla zamawiającego usługę.
74.Program CLEAN_EXPRESS PC obliczy za Ciebie stawki jednostkowe // zł/ m2/m-c// z kwoty ryczałtu miesięcznego. Co jak wiesz, nie jest łatwym zadaniem.
75.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie Ofertę Cenową i Cennik Usług na dodatkowe zlecenie.
76.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie wykres / grafik i strukturę kosztów składowych/.
77.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie przekonujące Uzasadnienie Ceny Wykonania Usługi.
78.Program CLEAN-EXPRESS PC wykona za Ciebie dokumentację do rozpoczęcia kontraktu (tzw. Teczkę Kontraktu).
79.Program CLEAN-EXPRESS PC pomoże przekonać do Ciebie i Twoich umiejętności zamawiającego usługę.
80.Program zawiera Bazy Cenowe (m.in. ceny za usługi dodatkowe) oraz bazy możliwości wykonawcze pracowników firmy sprzątającej (tzw. Współczynniki Pracy). To Nabywca programu akceptuje lub zmienia dla swoich potrzeb parametry Bazy Danych. Pomogę Ci, zobaczysz - to łatwe!
81.Program poprawi Twoje umiejętności negocjacyjne z potencjalnym klientem.
82.Program pozwoli Ci wykonać "błyskawicznie" symulację różnych wariantów ceny usługi z takimi zmiennymi jak: forma zatrudnienia, liczba personelu, stawki płac, rodzaj sprzętu, liczba serwisów, godziny pracy, sposób nadzoru, ceny prac dodatkowych, koszt środków czystości i art. higieny, koszty operacyjne, wielkość marży, przesunięcia stawki VAT (:-) i in.
83.Program dostarcza i ujednolica wiedzę w firmie sprzątającej, precyzuje zakresy obowiązków, sugeruje optymalne rozwiązania, zawiera wiele wzorców i praktycznych przykładów.
84.Program wykona za Ciebie automatycznie 27 etapów pracy biznesowej. Program wie, co Pani / Pan robi celem pozyskania nowego klienta, wie też czego oczekuje potencjalny klient - i zrobi to szybko, bezbłędnie i profesjonalnie.
85.Program wykona automatycznie Kosztorys i Grafik Kosztów Składowych Usługi.
86.Program błyskawicznie wypełni Formularz Cenowy zamawiającego usługę. Obliczy za kwoty netto, VAT, brutto, stawki netto, brutto, za miesiąc, za dzień, ryczałt miesięczny i inne dane monitorujące koszty usługi.
87.Program zawiera opisy technologii wykonań, które łatwo dołączysz do oferty cenowej jeżeli zajdzie taka potrzeba.
88.Program jest zrobiony przez praktyka z 20 letnim doświadczeniem w zawodzie, praktyka z ogromną wiedzą i dużymi umiejętnościami.
89.Program zrobiony jest na podstawie potrzeb wykonawców i zamawiających usługę sprzątania w oparciu o udział autora programu w ponad 500 konkursach ofert, zapytaniach ofertowych i w przetargach publicznych.
90.Posiadając program CLEAN-EXPRESS PC, analizując kosztorys usługi sprzątania dobrze jest zastanowić się nad kwotami składowymi ceny końcowej ceny usługi. Z programem łatwo też dostrzec potencjalne źródło zagrożeń lub kłopotów.
91.Rozwijając biznes usługowego utrzymania czystości trzeba mieć jakieś ważkie elementy przewagi konkurencyjnej. Program CLEAN-EXPRESS PC może być Twoim największym atutem! On pomaga wypracować szybkie działania oraz metody osiągania sukcesu.
92.Sprzedaż programu CLEAN-EXPRESS PC opiera się na założeniach i opisach potrzeb Nabywców: prezentacja programu dla Nabywcy, sposoby pozyskiwania klienta, optymalny sposób realizacja kontraktu, elementy przewagi konkurencyjnej, gwarancja zysku z kontraktu, uzupełnienie umiejętności zawodowych, bezpłatne konsultacje pracowników firmy Nabywcy i bezpłatne aktualizacje programu.
93.Stworzyłem, jako autor programu CLEAN-EXPRESS PC optymalne rozwiązanie, które zaspokaja potrzeby zawodowe firm i osób niezależnie od doświadczenia i poziomu na którym się znajdują. Każdy znajdzie w programie klucz do sukcesu zawodowego.
94.Sukces w biznesie utrzymania czystości zaczyna się od wielu kroków. Autor w programie CLEAN-EXPRESS PC wszystkie je pokazuje, omawia i dokładnie opisuje.
95.Szybko nauczysz się trudnej sztuki optymalnego prowadzenia firmy utrzymania czystości, a także poznasz metodę efektywnego zarządzania personelem.
96.85% firm słusznie twierdzi, że biznesowe narzędzia pracy (IT) to kopalnia wiedzy i droga do bogactwa opartego na autentycznym sukcesie w zawodzie.
97.Tajemnica BINP (Biznesowych, Informatycznych, Narzędzi Pracy) polega na zaprogramowaniu w nich Wiedzy, Umiejętności, Doświadczeniu, Tajemnic zawodu, a także elementów sukcesu (szybkość reakcji na zapytanie klienta, obiektywność, bezpieczeństwo finansowe podejmowanych decyzji, profesjonalizm i wiele innych.)
98.Unifikacja / wyrównanie/ poziomu wiedzy oraz umiejętności wśród kadry oraz menedżerów, to klucz do sukcesu firmy.
99.Uzyskasz profesjonalne wsparcie, aby sprawnie i bezpiecznie pokierować procesem kosztorysowania usługi, a jak zajdzie potrzeba, także przekonująco uzasadnisz komisji przetargowej cenę złożonej oferty. Autor tym sposobem, tylko z jednego kontraktu pozyskał 26 mln złotych obrotu byłemu pracodawcy.
100.W jednej całości nabędziesz komplet wiedzy, doświadczenie i umiejętności wraz z narzędziami skutecznej pracy w firmie utrzymania czystości. Z programem zostaniesz "gwiazdą" i wiodącym w firmie pracownikiem.

Wymagania

Microsoft Excel

(2007/2010/2013)

Microsoft Windows

(XP, Vista, Win 7, Win 8)

Zeskanuj kod swoim Smartphonem aby pobrać wizytówkę!

Kontakt

CLEAN-EXPRESS

Leszek Gabalewicz

ul. Opaczewska 33

02-372 Warszawa

NIP: 526-158-40-72

kom. +48 501 444 844

tel./fax.: 22 823 69 11

e-mail: biuro@clean-expresspc.pl

symulacja kosztów usługowego sprzątania

kosztorys usługi

oferta cenowa

mailing

kompleksowe sprzątanie

wizja lokalna

plan pracy

plan zatrudnienia

przetargi

harmonogram prac

CLEAN EXPRESS PC

program

technologia wykonania

kontrola jakości i kosztów

zarządzanie firmą

skuteczność

profesjonalizm